על השכרת אולם אירועים למטרת כנס

עריכת כנס מקצועי יכולה להיות אירוע משמעותי מאוד לחברה שלנו. כאשר אנחנו עורכים כנס מקצועי אנחנו אחראיים על הארגון הלוגיסטי שלו. אחד הדברים הכי חשובים בארגון של כנסים מקצועיים הוא בחירה של המקום בו הכנס ייערך..

הבחירה לערוך כנס מקצועי או יום עיון באולם אירועים היא בעלת יתרונות רבים. אולם אירועים מהווה מקום שיש בו מספיק חלל לכל המשתתפים בכנס, הוא צריך להיות מודולרי מספיק על מנת לאפשר פעילויות שונות ומגוונות והוא צריך להציע מלבד החלל גם אלמנטים נוספים שישרתו אותנו במהלך האירוע (הן תאורה איכותית, מערכת הגברה מעולה וכמובן גם חנייה:)

יתרונות של עריכת הרצאות וימי עיון באולם אירועים קטן

יש יתרונות רבים לעריכת הרצאות וימי עיון באולם אירועים קטן. היתרון המרכזי הוא שבאולם אירועים יש כבר את התשתית ואת הקייטרינג שצריך שיהיו באירוע כך שניתן לחסוך עליות.

כאשר אנחנו עורכים יום עיון או כנס מקצועי אנחנו צריכים להקפיד שהם יהיו מרשימים מאוד ואיכותיים ואין מנוס מירידה לפרטים. אנחנו צריכים לערוך את הכנס כך שהוא יהיה ברמה גבוהה מאוד, החל מדרכי הגישה וכלה במנה האחרונה.

חשוב לבחור אולם אירועים קטן, נעים אך לא צפוף– כזה שיאפשר אווירה נינוחה ואינטימית ביום העיון. בחירה של אולם אירועים קטן יכולה לאפשר לנו להשקיע הרבה יותר כספים בתכנים שיהיו ביום העיון ובסדנאות השונים שהוא יכלול. הקפדה על תכנים איכותיים תשפיע באופן משמעותי על איכות הכנס שלנו ועל התדמית החיובית שהוא ייצור לעסק שלנו באופן אישי.

חשוב לשאול את בעל המקום אם יש מנהל אירוע שילווה אותנו לפני האירוע, במהלכו ואפילו אחריו. האם המקום מודולרי ומאפשר לשלב קונספטים שונים באותו אירוע? איזו מערכת הגברה מותקנת במקום? האם יש מקרן ומסך איכותיים? האם ניתן למשוך מיקרופונים לאזורים שונים? האם למקום יש רישיון עסק? האם התפריט במקום מגוון ויכול להציע אפשרויות שונות ומגוונות? האם יש חנייה חינמית ורחבת ידיים בסמוך למקום?

למה כדאי לבחור לערוך את יום העיון או הכנס באולם איכותי וקטן?

כאשר אנחנו מארגנים כנס או יום עיון שכמות המשתתפים בהם אינה בומבסטית אז כדאי לשקול לחיוב לערוך אותו באולם אירועים קטן. מקום קטן לאירועים, כזה שמתאים גם לחתונה קטנה וגם לכנסים מקצועיים הוא אופציה מעולה מבחינת מודולריות, גמישות ואפשרויות שונות שהחלל יכול להציע.

אולם אירועים קטן יכול לענות על כל הצרכים והדרישות של האירוע ולהשאיר מקום בתקציב לקונספטים שונים שתוכלו לשלב תוך כדי. אולם אירועים זה יכול לאפשר לנו לארגן כנס יוקרתי מאוד ויחד עם זאת שומר על אווירה נעימה ונינוחה בין המשתתפים השונים.

כמובן שאירוע מקצועי ככל שיהיה עדיין ימדד בקיבה של האורחים שלנו, היוקרה של הכנס שלנו תבוא לידי ביטוי בין השאר בקייטרינג שיוגש לכל המשתתפים בו. עלינו לבחור לקיים את הכנס שלנו באופן שיכבד מאוד את אורחי האירוע, יציע תפריט רחב, מתחשב ומעל הכל שיהיה ערב לחך של המשתתפים.

ככל שהכנס שנערוך יכבד ויתחשב בקהל המוזמנים כך הוא יוגדר כמוצלח יותר. בסופו של דבר ההצלחה של הכנס שלנו תוכל לאפשר לנו להתפתח לאפיקים חדשים מבחינה עסקית ומקצועית ותעלה על נס את מעמדנו ואופן התנהלותנו. בחירה של אולם אירועים קטן ואסתטי לעריכת הכנס היא בחירה חכמה ומומלצת מאוד לכל סוגי הכנסים המקצועיים מכנסים בתחום הרפואה ועד כנסים בתחום הפסיכולוגיה או המדע.