אירועי חברה

חברות וארגונים מכירים בתרומתם של העובדים להצלחת החברה!

בעולם העבודה המודרני חברות וארגונים מכירים בתרומתם של העובדים להצלחת החברה וליציבותה ובמסגרת הפעולות לטיפוח של ההון האנושי נהוג לערוך אירועים גדולים לעובדים. באירועים אלה נוצרים מפגשים בין כלל עובדי החברה, גם בין כאלה שמכירים אחד את השני בהיכרות שטחית. אלו מפגשים אשר מאפשרים לחברה ליצור אווירה שונה, חופשית ובלתי רשמית ולעודד יצירת דינמיקה בין-אישית ונטוורקינג בין העובדים ובין עצמם ובין העובדים למנהלים.

המטרה או הסיבה לקיום האירוע

לאירוע חברה מטרות וסיבות שונות. חברות עורכות אירוע לפני חגים, אירוע לחלוקת תעודות הערכה לעובדים מצטיינים, אירועים עם פעילויות גיבוש, אירוע לסיכום שנה ועוד. באירועים אלה נוצרת אווירה של שיתוף ושל גאוות יחידה אצל העובדים.

המטרה היא לתת לעובדים הרגשה שהם הגורם להצלחת החברה. זו הזדמנות עבור מנהלי החברה לשמח בבשורות טובות, לחגוג תוצאות עסקיות חיוביות, הזדמנות לגיבוש בין צוותי העובדים והמנהלים והעברת ערכים של התרבות הארגונית.

אם אתם עומדים לערוך אירוע לעובדים שלכם, הטיפים הבאים הם בשבילכם.

10 טיפים לארגון אירוע חברה

1. תקציב

משאבי החברה מוגבלים. לכן יש חשיבות בגיבוש תקציב לפני תחילת התכנון. קבלו אישור לגובה התקציב ממנכ"ל החברה ישירות, כדי שלאחר מכן בעת התשלום לספקים לא יתעוררו בעיות ועיכובים.

2. הפקת האירוע

אפשר להטיל את עבודת ההפקה הכרוכה בהכנת אירוע חברה על אחת ממחלקות החברה, בדרך כלל על משאבי אנוש והם יעסקו חודשים רבים בתכנון, בהזמנת השירותים והספקים.

קיימת אפשרות נוחה יותר, אם כי היא עלולה להיות יקרה יותר והיא לשכור חברת הפקות שתדאג לפרטים הגדולים והקטנים באירוע, תדאג לבעלי המקצוע ולתיאום ביניהם. ההחלטה בין שתי הדרכים היא בשיקול של עלות מול תועלת.

אירועים באווירה ייחודית ובהתאמה אישית עבורך,

התקשר/י היום לקבלת הצעת מחיר

3. נושא האירוע

כמנהלי החברה עליכם להחליט על הקונספט של האירוע. האם מדובר באירוע חברה להרמת כוסית לפני החגים, או אולי תחרות תחפושות בפורים. אירוע בחיק הטבע עם פעילות אתגרית או כנס הכולל הרצאות ומופע בידורי. כדאי לחשוב על הקונספט בהתאם לקהל היעד שלכם, אופיים של העובדים, הגיל שלהם ותחומי העניין שלהם והמטרה לשמה אתם מכנסים את העובדים.

4. תכנון מפורט של לוח זמנים

אל תשאירו דבר ליד המקרה אלא תכננו את לוח הזמנים באופן מפורט עוד מהשלבים הראשונים של גיבוש תכנית האירוע. תזמנו כל פעילות, הודיעו לספקים ולבעלי המקצוע מראש מתי עליהם להגיע. ודאו שהמטלות של המעורבים בהפקה מתבצעות במועד שנקבע להן באופן מקביל ומתואם.

5. מיקום האירוע

אתם יודעים מהיכן העובדים מגיעים, נסו למצוא מיקום שאינו מרוחק במיוחד ממקום העבודה. אם החלטתם על אירוע מרוחק, שקלו לארגן הסעות כדי להבטיח שלעובדים יהיה נוח להגיע למקום והמרחק לא יהווה שיקול בהחלטה אם להגיע או לא.

6. עיצוב המקום

לאחר שהחלטתם על המיקום, כדאי לחשוב על עיצוב המקום עם אלמנטים שקשורים למטרת האירוע כדי ליצור את האווירה המתאימה לנושא עליו הוחלט ולתרבות הארגונית.

7. לצקת תוכן לאירוע

אירועי חברה ללא תוכן או פעילות מיוחדת יתרוקנו במהירות מנוכחות העובדים. לכן חשוב לרתק ולעניין אותם באטרקציות בכפוף ליכולת הפיננסית של החברה.

לדוגמא: מופע של אומן ידוע, מופע אמנותי אחר, הרצאות מרתקות, פעילות בהשתתפות העובדים ועוד.

8. מינוי מנהל לאירוע מטעם החברה

תפקידו של מנהל האירוע לפקח ולהבטיח שהאירוע מתנהל כמתוכנן, הוא שומר על לוחות הזמנים, מוודא שכל ספקי השירותים מגיעים בזמן והם עומדים בהתחייבויות שלהם. הוא מוודא שהציוד והתאורה במקום ושהם פועלים באופן תקין. באחריותו לפתור בעיות ותקלות, משמש ככוח המניע מאחורי העובדים באירוע ומתנהל מול מפיק האירוע.

9. בחירת הקייטרינג

אוכל הוא עניין מרכזי באירועי חברה. עובדים בדרך כלל, מצפים לתפריט עשיר ולא חוסכים בביקורת. לכן כדאי להקדיש זמן לבחירת קייטרינג איכותי שיספק את הטעם הקולינרי שמצופה מאירוע כזה, מבלי לחסוך בכמויות.

10. פינוק קטן לעובדים

פנקו את העובדים לאורך כל האירוע הכניסו בהפתעה אלמנטים לא שגרתיים כדי להפוך את האירוע למעניין ומהנה. כמעט כולם אוהבים לקבל מתנות. מצאו דרך מקורית להעניק לעובדים מתנה בסיום האירוע.

לסיכום, כדי להפיק אירוע חברה ברמה גבוהה נדרשים תכנון מקדים למהלך האירוע, הקייטרינג ופעילות. נדרשת בקרה למניעת תקלות בדרך כאשר המטרה העיקרית היא הנאתם של העובדים ויציאתם מהשגרה.

לאירוע חברה שלא ישכחו – צרו איתנו קשר!

למידע נוסף ושירות לקוחות:

ACAPELLA אירועים - גיבורי ישראל 17, יכין סנטר, נתניה.

דילוג לתוכן