אולם לחינה במרכז

אירוע החינה המקדים לחתונה, הוא אירוע מלא שמחה, צבעוניות ושפע שמטרתו לסמל את המעבר לחיים משותפים כזוג. האירוע נערך בסגנון מסורתי לפי הנהוג במסורת המשפחתית של בני הזוג. מקורו של הטקס הוא בארצות המזרח התיכון וצפון אפריקה והוא נהוג אף בהודו.

מבחינת כמות מוזמנים זהו אירוע קטן, בדרך כלל נזמין אליו בעיקר את המשפחה והחברים הקרובים ביותר. אמנם האירוע קטן, אך גדוש באלמנטים הקשורים לטקס עצמו, לכיבוד המסורתי ולתפאורה. לשם כך, בין אולמות לחינה במרכז, כדאי לבחור אולם שיתאים לאופי האורחים ולמאפייני הטקס.

בקרו במספר אולמות, התרשמו ממראה האולם והקשיבו למה יש לבעלי האולמות להציע לכם בתחום. אולמות רבים מציעים חבילות הפקה הכוללות מגוון שירותים ואטרקציות, השוו ביניהם כדי לבחור את האולם האטרקטיבי ביותר, שמעניק לכם תמורה הולמת לכספכם.

על מה להקפיד כשמחפשים אולמות לחינה?

תקציב

זוג המתכנן חתונה עומד להוציא כספים רבים על הפקת יום החתונה, השמלה, הספקים וכל האטרקציות שהוא מתכנן עבור האורחים. טקס החינה כרוך גם הוא בהוצאה כספית, לכן, לפני הכל, הגדירו את התקציב הכולל לאירוע החינה. עשו את בחירותיכם באופן מושכל במסגרת התקציב שהגדרתם.

אולם בגודל מתאים

מוצא המשפחה מכתיב את הדרך בו מתנהל הטקס. הוא כולל בדרך כלל לבוש מסורתי ומריחה של חינה על כף היד. יש כאלה העורכים טקס נוסף הכולל הענקת מתנות לבני הזוג מההורים. הטקס יתנהל באוהל החינה או על רקע תפאורה מיוחדת, לדוגמא בסגנון מרוקאי או תימני. התפאורה תכלול, כורסאות, שטיחים, כריות, וילונות ועוד. לתפאורה מסוג זה נחוץ מקום רב, לכן יש חשיבות לגודל האולם שיוכל להכיל את התפאורה, מקום המיועד לאכילה, שולחן מתוקים ומקום בו האורחים ירקדו וישמחו יחד עם הזוג ויחד עם זאת תיווצר אווירה משפחתית ואינטימית.

מיקום האולם

כדאי לזכור שהאורחים שלכם מוזמנים לשני אירועים. לטקס החינה וכעבור זמן קצר לחתונה. נסו לבחור אולם שיהיה קרוב ונגיש לרוב האורחים. אם רובם במרכז, אל תתרחקו מדי ובחרו אולם לחינה במרכז ורצוי עם חנייה בקרבת מקום.

עיצוב האולם

בדקו האם האולם יכול לספק את התפאורה המיוחדת, המיועדת לטקס. האם הם דואגים לאביזרים ולתפאורה, או אולי אתם צריכים לשכור אותה ממעצב מתאים. יש לכך עלויות וכדאי לסכם על כך מראש. אם האולם אינו מספק את התפאורה סכמו עם בעלי האולם שיאפשר לספק מטעמכם להתקין את התפאורה באולם.

עריכת הטקס והלבוש

רבים נוהגים לשכור מנחה לטקס אשר מביאה עימה את הלבוש המסורתי ומנהלת את הטקס עבור המשפחה. יש אולמות שעובדים בשיתוף פעולה עם מנחות כאלה ואף מאפשרים לקבל הצעת מחיר נוחה יותר דרכם. זהו סוג של שירות הדומה ל"הכל כלול" ויכול לכלול גם שירותים אחרים כמו עמדת די-ג'יי שיבחר עבורכם מוזיקה מסורתית או נגנים מיוחדים. דאגו לסכם עם בעלי האולם על מקום שיוקצה להחלפת התלבושות של בני הזוג.

אירועים באווירה ייחודית ובהתאמה אישית עבורך,

התקשר/י היום לקבלת הצעת מחיר

סגנון האוכל והגשתו

בחירת האוכל חשובה לא פחות כדי ליצור את האווירה המתאימה. בחרו אולם לחינה במרכז שיכול לספק לכם אוכל מסורתי וטעים שיתאים לאופי האירוע. בקשו מהאולם או מהקייטרינג להגיש את האוכל בכלים מיוחדים שיוסיפו נופך לאווירה הכוללת ויותירו רושם על האורחים. אל תשכחו לבקש לטעום את האוכל לפני בחירת התפריט.

קיימת מסורת של הגשת עוגיות מתוקות מסורתיות. בטקס החינה המרוקאי, נערכת תהלוכה של הזוג המלווה ומוקף בבני המשפחה שמחזיקים בידיהם מגשי עוגיות. בנוסף, רבים בוחרים להציב באולם עמדות להכנת מופלטות וספינג'.

אולמות רבים מגבילים הכנסת מאכלים המיוצרים על ידי ספקים זרים לתחומם מחשש לכשרות. לכן, כאשר אתם בוחרים ספקים אלה, בקשו מהם להמציא לכם תעודת כשרות ותוודאו עם האולם שהכשרות מתאימה לדרישותיהם.

רישיון עסק

הקפדה על כללי הטקס היא חשובה, אך לפני שאתם סוגרים עם האולם שיאפשר לכם לערוך את אירוע החינה שחלמתם עליו, הקדישו זמן לבירור האם לאולם יש רישיון עסק בתוקף. רישיון עסק מבטיח במידה מסוימת, תנאי היגיינה טובים, ביקורות של משרד הבריאות ושמירה על תקנות וחוקים שונים המחויבים בסוג עסק כזה.

אקפלה – אולם אירועים מושלם לחינה

אולם האירועים של אקפלה תוכנן במיוחד לקיום אירועים אינטימיים באווירה שאין דומה לה. טקס החינה יזכר לשנים והאורחים לא יפסיקו לשבח אתכם. אנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת להיות בפרטים הקטנים ולספק חוויה של אירוע מושלם ובלתי נשכח. אקפלה ממוקם ביכין סנטר נתניה, מקום נוח ונגיש, עם חנייה רחבת ידיים ועיצוב חדשני ומודולרי המאפשר לתכנן ולעצב את אירוע חלומותיכם בקלות רבה. צוות אקפלה ילווה אתכם יד ביד, אז שיהיה במזל 🙂

לסיכום, כדי שאירוע החינה המסורתי יהיה משמח, משפחתי ומהנה, פשוט צרו קשר עם אקפלה אירועים – אולם לחינה במרכז הארץ.

למידע נוסף ושירות לקוחות:

ACAPELLA אירועים - גיבורי ישראל 17, יכין סנטר, נתניה.

דילוג לתוכן